0517 20 10 23

Σχετικά με εμάς

Το ZeilendeSchepen.nl είναι ένα ανεξάρτητο πρακτορείο κρατήσεων για ναυλωμένα πλοία. Έχουμε την ευρύτερη γκάμα πλοίων σε εθνικό επίπεδο και ως εκ τούτου μπορούμε να προσφέρουμε το καταλληλότερο πλοίο για κάθε αίτημα. Όταν κάνετε κράτηση μαζί μας, πληρώνετε την ίδια σταθερή τιμή με αλλού. Συνοδεύεται από τις καλύτερες συμβουλές. Οι υπάλληλοί μας είναι διαθέσιμοι τηλεφωνικά καθημερινά από τις 8.30 π.μ. Είναι στην ευχάριστη θέση να σας βοηθήσουν με τις επαγγελματικές τους γνώσεις στην αναζήτησή σας για ένα κατάλληλο πλοίο και με χαρά σας ενημερώνουν για τις πολλές δυνατότητες.

Η ZeilendeSchepen.nl είναι θυγατρική της Slaapschepen BV. Η εταιρεία ξεκίνησε πριν από 19 χρόνια στο Franeker και με τα χρόνια έχει εξελιχθεί σε έναν ισχυρό, αξιόπιστο συνεργάτη στον κόσμο των ναύλων. Από το 2018, το γραφείο βρίσκεται στο Tsjaerderdyk 36 στο Wirdum.

Θα θέλαμε να εισαγάγει τους εαυτούς σας σε σας:

Mark Jongedijk, διευθύνων σύμβουλος
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, ψυχαγωγία πωλήσεων
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, πωλήσεις αναψυχής
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, πωλήσεις
marlous@slaapschepen.nl

Λούις Σίμων, επιχειρήσεις
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, λογιστική
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, ανάπτυξη ιστοσελίδων
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, διευθυντής SEO / περιεχομένου
carina@slaapschepen.nl

SailingShips.nl

Ράμπα έκχυσης 3b
8912 AL Leeuwarden

Τηλέφωνο 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl