0031 (0) 517 20 10 23

Σχετικά με εμάς

Το Sailing Ships.nl είναι ένα ανεξάρτητο γραφείο κρατήσεων για ναυλωμένα πλοία. Διαθέτουμε τη μεγαλύτερη γκάμα πλοίων σε εθνικό επίπεδο και επομένως μπορούμε να προσφέρουμε το καταλληλότερο πλοίο για κάθε αίτημα. Όταν κάνετε κράτηση μαζί μας, πληρώνετε την ίδια σταθερή τιμή όπως αλλού. Με οδηγό τις καλύτερες συμβουλές. Οι υπάλληλοί μας μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά τις καθημερινές από τις 8.30 το πρωί έως τις 17.00 το απόγευμα. Είναι πρόθυμοι να σας βοηθήσουν με τις επαγγελματικές τους γνώσεις στην αναζήτησή σας για ένα κατάλληλο πλοίο και είναι πρόθυμοι να σας ενημερώσουν για τις πολλές δυνατότητες.

Η Zeilende Ships.nl είναι θυγατρική της Sleeping Ships bv. Η εταιρεία ξεκίνησε πριν από 20 χρόνια στο Franeker και εξελίχθηκε με τα χρόνια σε έναν ισχυρό, αξιόπιστο συνεργάτη στον κόσμο των ναυλώσεων.

Θα θέλαμε να εισαγάγει τους εαυτούς σας σε σας:

Mark Jongedijk, διευθύνων σύμβουλος
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, ψυχαγωγία πωλήσεων
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, ελεύθερος χρόνος πωλήσεων
anita@sleepingships.nl

Marlous Moen, επιχείρηση πωλήσεων
marlous@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Ανθρώπινο Δυναμικό
laura@sleepingships.nl

Titia Huisman, λογιστική
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, τήρηση βιβλίων
marianne@sleepingships.nl 

Carina Hensbroek, διευθυντής SEO / περιεχομένου
carina@slaapschepen.nl

SailingShips.nl

Ράμπα έκχυσης 3b
8912 AL Leeuwarden

Τηλέφωνο 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl