Σχετικά με εμάς

Το ZeilendeSchepen.nl είναι ανεξάρτητο οργανισμό κρατήσεων για τα ναυλωτικά πλοία. Έχουμε τη μεγαλύτερη προσφορά πλοίων σε εθνικό επίπεδο και ως εκ τούτου μπορούμε να προσφέρουμε το πιο κατάλληλο σκάφος για κάθε αίτηση. Εάν κάνετε κράτηση μαζί μας, πληρώνετε την ίδια σταθερή τιμή όπως και αλλού. Συνοδεύεται από τις καλύτερες συμβουλές. Οι υπάλληλοί μας είναι διαθέσιμοι μέσω τηλεφώνου από 8.30 έως 17.00 ώρες κάθε μέρα. Είναι στην ευχάριστη θέση να σας βοηθήσουν με την εξειδικευμένη γνώση τους για την εξεύρεση ενός κατάλληλου πλοίου και με χαρά σας ενημερώνουν για τις πολλές δυνατότητες.

Η ZeilendeSchepen.nl είναι θυγατρική της Slaapschepen BV. Η εταιρεία ξεκίνησε πριν από χρόνια το 18 στο Franeker και με την πάροδο των χρόνων εξελίχθηκε σε έναν ισχυρό, αξιόπιστο συνεργάτη στον παγκόσμιο χάρτη. Δεδομένου ότι το 2018 το γραφείο βρίσκεται στο Tsjaerderdyk 36 στο Wirdum.

Θα θέλαμε να εισαγάγει τους εαυτούς σας σε σας:

Mark Jongedijk, διευθύνων σύμβουλος
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, ψυχαγωγία πωλήσεων
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, ψυχαγωγία πωλήσεων
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, πωλήσεις
marlous@slaapschepen.nl

Λούις Σίμων, επιχειρήσεις
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, λογιστική
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, ανάπτυξη ιστού
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, διευθυντής SEO / περιεχομένου
carina@slaapschepen.nl

SailingShips.nl

Tchaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Τηλέφωνο 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl